Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.05.2017 16:32
Cosplay z Injustice 2
4618V

Injustice 2 na jaki chcemy patrzeć. Cosplayerki wcielają się w Harley Quinn i Catwoman

Najnowsza gra NetherRealm Studios jest idealnym tytułem dla wszystkich miłośników cosplayu. Zainteresowani mogą przebierać się w bohaterów oraz łotrów z Injustice 2 i właśnie z tej okazji pragniemy zaprezentować naszej społeczności świetnie zrealizowaną sesję.

Injustice 2 jest jednym z ostatnich hitów. Gra została doceniona przez dziennikarzy, sprzedaje się świetnie, więc możemy śmiało uznać, że ekipa Eda Boona nie zawiodła wysokich oczekiwań fanów bijatyk.

Injustice 2 świętuje premierę kinowych przygód Wonder Woman

Dzisiaj mam przyjemność zaprezentować naszej społeczności sesję przygotowaną przez  Studio Zahora. W projekcie wzięły udział dwie utalentowane cosplayerki, które wcieliły się w Harley Quinn oraz Catwoman. Warto na pewno zwrócić uwagę na szczegóły strojów, czy też świetne zdjęcia.

Obie Panie będziecie mogli spotkać na zbliżających się Mistrzostwach Polski w Injustice 2. Wydarzenie zostało zaplanowane na 10 czerwca w Multikinie w Złotych Tarasach, gdzie zainteresowani nie tylko zobaczą pojedynki zawodowców. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 11:00.

W kwietniu wspominałem o Mistrzostwach Polski na portalu – zwycięzca zgarnie między innymi 2000 zł, PlayStation 4, czy też najróżniejsze gadżety. Zaangażowanie znanych cosplayerek to bez wątpienia świetna decyzja i dobre wykorzystanie produktu.

Naszą recenzję Injustice 2 znajdziecie w najbliższym numerze PSX Extreme. W kioskach od jutra! 

Tagi: cenega cosplay injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros.