Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 30.05.2017 11:31
Lost Sphear. Nowe jRPG od twórców I Am Setsuna zapowiedziane
1292V

Lost Sphear. Nowe jRPG od twórców I Am Setsuna zapowiedziane

Square Enix podało dzisiaj, iż twórcy mającego niemały krąg wyznawców I Am Setsuna pracują aktualnie nad nową grą. Będzie nią zatytułowane Lost Sphear jRPG, które ukaże się na PlayStation 4, Nintendo Switch i PC.

Premierę nowej gry Tokyo RPG Factory japoński wydawca przewiduje na początek przyszłego roku. Jak na razie brak bardziej sprecyzowanych planów wydawniczych. Wiadomo natomiast, że cena Lost Sphear na wszystkich platformach wynosić będzie 50 dolców bez jednego centa.

I Am Setsuna w Encyklopedii PPE.pl

Pod względem tak rozgrywki, jak stylu graficznego, Lost Sphear odwoływać ma się mocno do wcześniejszej gry Tokyo RPG Factory, wspomnianej we wstępie I Am Setsuna. W grze nie zabraknie jednak kilku nowości, w tym ulepszonego systemu ATB, który tym razem umożliwi na relokację postaci w trakcie walki. Czy jakoś tak... Wybaczcie przyjaciele, ale nie grałem w poprzednią grę twórców i niejako piszę na oślep. Jeżeli palnąłem bzdurę, to jak zwykle zapraszam do ostrego pojazdu w sekcji komentarzy. Biorę wszystko na klatę.

Lost Sphear ma pojawić się i wersji pudełkowej, i jako wydanie cyfrowe. Niżej zobaczyć możecie pierwszy zwiastun i garść screenshotów.

Tagi: lost sphear Square Enix Tokyo RPG Factory