Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 27.05.2017 14:29
Tego jeszcze nie było. Na Nintendo Switch trafi gra RPG o golfie
1274V

Tego jeszcze nie było. Na Nintendo Switch trafi gra RPG o golfie

Nintendo Switch jest naprawdę wyjątkową konsolą, którą zakupią przede wszystkim gracze znudzeni już pięknymi hitami klasy AAA pokroju Uncharted, Halo czy też Battlefield. I to pragną wykorzystać deweloperzy niezależni!

Nie od dziś wiadomo, że sprzęty Ninny są i będą domem dla gier niezwykłych, wyjątkowych i naprawdę abstrakcyjnych. Dlatego też panie i panowie z Sidebar Games zdecydowali się na to, aby ich nadchodzące dzieło było tytułem ekskluzywnym dla Nintendo Switch.

SNES Classic oficjalnie! Data premiery, cena, gry

Golf Story jest bardzo odważnym i kreatywnym połączeniem klasycznej gry RPG w grafice rodem z SNES-a z jednym z najbardziej "elitarnych" sportów świata, jakim jest golf. O co zatem będzie traktowała fabuła gry? Poznamy w niej historię pewnego młodego chłopca, którego marzeniem jest zostanie najlepszym golfistą na świecie. 

Z pozoru banalna opowieść ma zawierać w sobie mocny przekaz, dramaturgię i w pewnym sensie składać mały hołd serii EarthBound, którą inspirują się między innymi graficznie twórcy. Podczas swojej podróży zwiedzimy aż 8 różnych krain pełnych miasteczek, ludzi, pól golfowych i mrocznych sekretów. Premierę zapowiedziano na lato tego roku!

Materiał: Golf Story Reveal Trailer

Tagi: Earthbound exclusive golf story nintendo switch rpg Sidebar Games