Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2017 19:25
Szybkie i odpicowane auto z Auta 3: Wysokie obroty
1405V

Auta 3: Wysokie obroty w polskiej wersji językowej. Gameplay oraz szczegóły zapowiadają sympatyczną zabawę

Już w przyszłym miesiącu na rynku zadebiutuje kolejna produkcja z serii „Auta”. Gracze wcielą się w między innymi Zygzaka McQueena i wezmą udział w wielu trybach. Gra trafi do polski dzięki wydawnictwu Cenega, a dzisiaj możemy zapoznać się z konkretnymi informacjami oraz zerknąć na fragment rozgrywki.

Auta 3: Wysokie obroty to najnowsza produkcja Avalanche Software. Premiera gry odbędzie się 16 czerwca i jednocześnie pozycja zawędruje na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One, Xboksa 360 i Nintendo Switch. Data jest w tym wypadku istotna, bo jest to dzień po ekranizacji kinowej Auta 3.

Pierwszy zwiastun Auta 3: Wysokie obroty

Dzisiaj możemy spojrzeć na fragment rozgrywki. Tytuł na pewno trafi w serca fanów uniwersum Auta i produkcja może okazać się sporą przyjemnością dla wszystkich rodziców, którzy chcą wspólnie z dzieciakami cieszyć się elektroniczną rozgrywką.

Pozycja będzie w Polsce dostępna w naszym kraju w polskiej wersji językowej (napisy), jednak lokalizacja trafi wyłącznie na PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One i Xboksa 360. Edycja na Nintendo Switch nie otrzyma napisów.

Dodatkowo możemy przedstawić wszystkie dostępne w Auta 3: Wysokie obroty tryby rozgrywki:

  • Wyścig: podejmij wyzwanie, w którym możesz rywalizować na torze z samym Zygzakiem McQueenem i resztą zespołu.
  • Pokaz kaskaderski: skacz z ramp, szybuj w powietrzu (i bezpiecznie ląduj) oraz wykonuj sztuczki w wyznaczonym czasie, aby zdobywać punkty!
  • Wyzwanie najlepszego okrążenia: spróbuj pobić własny najlepszy czas i ustanowić nowy rekord toru.
  • Plac zabaw: wybierz się na miejsce, w którym możesz się ścigać, wykonywać sztuczki i podejmować wyzwania lub po prostu jeździć dla zabawy. Nie ma żadnych zasad – każdy może się bawić we własnym tempie.
  • Eliminacja: zbieraj przeróżne wzmocnienia i używaj ich, aby wyeliminować jak najwięcej bolidów. Gdy czas dobiegnie końca, wygra zawodnik z największą liczbą punktów.
  • Bitwa wyścigowa: zbieraj wzmocnienia i testuj możliwości swojego pojazdu, rywalizując z rodziną oraz znajomymi o tytuł najlepszego kierowcy.
  • 4 wydarzenia dla mistrzów, w których możesz zmierzyć się ze Złomkiem, panną Fritter, Markiem Maruchą i Jacksonem Sztormem.

Materiał: Auta 3: Wysokie obroty - Gameplay - Zwiastun rozgrywki

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: