Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.05.2017 14:00
Bohater The Culling
600V

The Culling na Xbox One. Microsoft zapowiada krwawy Battle Royale

Na konsolach nadal brakuje mocnych przedstawicieli gatunku Battle Royale. Na szczęście studio Xaviant dogadało się z Microsoftem i The Culling wyląduje na Xboksie One. Tytuł powinien spodobać się wielu graczom.

 „Zabij lub zostaniesz zabity” – tymi słowami w lutym ubiegłego roku zapowiadałem na portalu The Culling i mam wrażenie, że to słowa nadal najlepiej przedstawiają koncepcję produkcji. Tytuł to rasowy przedstawiciel gatunku Battle Royale.

Szczegóły The Culling

W The Culling zmagania to krwawa uczta trwająca około dwadzieścia pięć minut. Szesnastu graczy wpada na arenę, szuka broni, a następnie rozpoczyna się walka. Brakuje tutaj większej idei, ale motywacja jest dość spora, bo zwycięzca może być tylko jeden.

Jak sobie w tej sytuacji radzić? Trzeba od początku działać. Tytuł jest przepełniony akcją, krwawymi scenami i ma swój unikalny, niepowtarzalny urok, przez który od początku do końca zmagań trzeba wykazać się kocią zręcznością, opanowaniem i celnym okiem.

Gra od ubiegłego roku jest wciąż rozwijana i ulepszana, a już 2 czerwca z propozycją zapoznają się wybrani posiadacze Xboksa One. Właśnie w tym dniu produkcja wyląduje w Xbox One Game Preview. Najlepiej zmagania przedstawia poniższy zwiastun.

Warto pamiętać, że jeszcze w tym roku na sprzęcie Amerykanów wyląduje Playerunknown’s Battleground, ale wciąż czekamy na konkrety dotyczące wydania.

Tagi: battle royale data premiery The Culling Xaviant zapowiedź