Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 19:57
Ninja z Shadow Tactics: Blades of the Shogun
661V

Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Data premiery na PlayStation 4 i Xbox One potwierdzona

Świetna wiadomość dla fanów kultowego Commandosa. Studio Mimimi Productions potwierdziło ostateczną datę premiery Shadow Tactics: Blades of the Shogun na PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł w swoim czasie zebrał bardzo pozytywne opinie na PC. 

Mimimi Productions na początku grudnia ubiegłego roku pozwoliło pierwszym graczom zapoznać się z ich najnowszym projektem. Shadow Tactics: Blades of the Shogun został doceniony przez dziennikarzy oraz graczy i zgarnął oceny na poziomie 85%.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun trafi na PlayStation 4 i Xbox One do pudełek 

Shadow Tactics: Blades of the Shogun jest przedstawicielem niemal wymarłego gatunku taktycznych skradanek, w których akcje obserwujemy z lotu ptaka. Akcja pozycji została umiejscowiona w czasach feudalnej Japonii, a gracze wcielają się w samurajów i muszą pokonać złego Kage-sama.

Mimimi Productions potwierdziło dzisiaj datę premiery wersji na PlayStation 4 i Xboksa One. Pozycja wskoczy na rynek 28 lipca! Jest to data premiery obowiązująca w Europie – Amerykanie zaczekają na grę kilka dni dłużej.

Sympatycy wspomnianego Commandosa powinni odkładać gotówkę, bo autorzy już w przypadku wersji na PC okiełznali kontrolery i możemy mieć pewność, że w tym elemencie nie pojawią się najmniejsze niedogodności. Gra została wyceniona na około 150 zł.

Dla przypomnienia, zerknijcie na fragment rozgrywki z komentarzem dewelopera: 

Źródło: http://www.dualshockers.com/shadow-tactics-blades-of-the-shogun-release-date-ps4-xbox-one/

Tagi: data premiery Mimimi Productions Shadow Tactics: Blades of the Shogun