Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.05.2017 15:03
Żołnierz z Call of Duty: Modern Warfare Remastered
2248V

Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Wkrótce samodzielny debiut? Sklep zdradził datę premiery

Activision wciąż nie potwierdziło samodzielnego wydania Call of Duty: Modern Warfare Remastered, ale coraz to częściej pojawiają się przecieki, według których produkcja trafi do sklepów. Dzisiejszy przeciek również potwierdza premierę, a w dodatku poznaliśmy konkretne szczegóły.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered zadebiutowało w pakiecie z ubiegłoroczną odsłoną Call of Duty. Tytuł był dodawany do droższych wersji Infinite Warfare i z tego powodu wielu graczy nie miało okazji zapoznać się z grą.

Next Call of Duty will be set in modern times?

Gracze od początku wierzyli, że w pewnym momencie Activision zdecyduje się na samodzielne wydanie, a od pewnego czasu w Sieci pojawiają się konkretne przecieki dotyczące właśnie takiej premiery.

Zdaniem niemieckiego sklepu Gamenatix premiera odbędzie się już wkrótce. Debiut ma odbyć się 23 czerwca w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One, a pewnie również na Steam pojawi się specjalne wydanie w tym terminie.

Bardzo możliwe, że konkretne szczegóły dotyczące tej wersji otrzymamy już na początku przyszłego miesiąca. Activision będzie w Los Angeles promować Call of Duty: WWII, więc idealną „przystawką” dla dania głównego będzie właśnie Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

To oczywiście wciąż nie jest potwierdzona wiadomość, ale tytuł ma kosztować 39,99 euro, czyli około 167 zł.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1379385

Tagi: activision Call of Duty: Modern Warfare Remastered Raven Software