Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 21.05.2017 10:29
Na E3 zobaczymy nową grę od BioWare?
2121V

Na E3 zobaczymy nową grę od BioWare?

Nie zdążył jeszcze opaść kurz po burzliwej premierze Mass Effect: Andromeda, a wygląda na to, że tuż za rogiem czai się kolejna gra od BioWare. Jeżeli wierzyć branżowym donosom, będzie nią zupełnie nowe IP.

Nie wiem jak Wy, ale ja przy Mass Effect: Andromeda bawiłem się przednio, będąc dalekim od odsądzania gry od czci. Jasne, oczy "kobry" i niezbyt dopracowana mimika postaci nie raz spowodowały, że skrzywiłem się przed konsolą, ale ogólnie rzecz biorąc to naprawdę dobra i wciągająca gra. W pełni warta zainteresowania.

EA może nie stworzyć sequela Mass Effect: Andromeda. BioWare Montreal traci pracowników

Zax pisał ostatnio o tym, że marka Mass Effect zaliczyć może przymusową pauzę na ławce rezerwowych. Z kolei branżowi szpiedzy z krainy deszczowców donoszą, iż ulokowany w Edmonton oddział BioWare szykuje się do ukazania światu swojego nowego IP na tegorocznych targach E3.

Wpierw wskazał na to zajmujący się historią gier wideo Liam Robertson, co ostatnio potwierdził piszący dla Kotaku Jason Schreier. Wedle informacji pozyskanych przez obu jegomości, nowy projekt BioWare nosi nazwę kodową Dylan i jest grą tworzoną na modłę Destiny. Biorąc pod uwagę popularność sieciowego shootera Bungie, wcale nie trudno w to uwierzyć.

Tyle plotkowania. O tym, czy projekt Dylan powstaje naprawdę dowiemy się już wkrótce. Wszak E3 2017 zbliża się wielkimi krokami.

Dzięki za info, hubertuss3! Jak zwykle czujny i na straży ;)

Tagi: BioWare BioWare Montreal Mass Effect Andromeda