Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.05.2017 15:33
Fabularny zwiastun Tekken 7 zapowiada wielką opowieść
917V

Tekken 7. Fabularny zwiastun z polskimi napisami zapowiada wielką opowieść

Bandai Namco odrobiło zadanie domowe i Tekken 7 otrzyma pełnoprawną fabułę. Twórcy ucząc się na błędach i porażkach konkurencji zamierzają opowiedzieć historię, która została zapowiedziana nowym zwiastunem.

Japończycy zdecydowali się przygotować fabularny tryb do Tekken 7, za którego pomocą zamkną wątki z poprzednich odsłon, wytłumaczą kilka istotnych wydarzeń, a jednocześnie otworzą nowe „drzwi”. Nasza ekipa miała już okazję poznać przygodę, a wstępne wrażenia niedawno przedstawił Piotrek.

Graliśmy w Tekken 7. Story Mode daje radę!

Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun atrakcji i…? Ja już chcę w to zagrać! Jestem akurat po kampanii z Injustice 2 i mam ochotę na więcej i więcej. Na szczęście premiera „Siódemki” odbędzie się już wkrótce. Gra zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 2 czerwca.

Twórcy na szczęście nie zdradzają za wiele, ale pozwalają spojrzeć na skalę propozycji. W trakcie rozgrywki nie zabraknie efektownych przerywników filmowych, które dynamicznie przejdą w walkę.

Studio skupia się oczywiście na starciu „ojca z synem”. Już wcześniejsze materiały pozwalały przypuszczać, że to właśnie na tym pojedynku będzie oparta cała historia… Mogę na pewno dodać, że podczas zmagań poznamy kilka istotnych smaczków, które otworzą nam oczy i pozwolą lepiej zrozumieć Heihachiego. 

Materiał: Tekken 7 - Story Trailer

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bandai Namco Tekken 7 trailer zwiastun