Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 20:30
Pizza Connection 3 zapowiedź
1047V

Pizza Connection 3 nadciąga. Gracze stworzą imperium pizzy

Uznana marka Pizza Connection powraca. Zapowiedziano dzisiaj trzecią odsłonę, w której ponownie stworzymy restauracje i będziemy przygotowywać najsmaczniejsze pizze. Gra aktualnie zmierza wyłącznie na jedną platformę.

Pizza Connection 3 to strategia ekonomiczna przygotowana przez studio Gentlymad. Jak wiele podobnych produkcji, w tytule zadaniem gracza jest zarządzanie małym zakładem gastronomicznym i serwowanie klientom potrawy. 

Zapowiedziano Tennis World Tour. Gra zmierza na konsole i PC

Pod względem rozgrywki nie możemy oczekiwać od pozycji wielkiej rewolucji. Na początku naszym zadaniem będzie ułożenie stolików, wybranie odpowiedniej tapety, czy też kafelek, by po chwili zaprosić do lokalu pierwszych gości.

W Pizza Connection 3 pojawi się rozbudowany system tworzenia pizz. Studio zapowiada możliwość wykorzystania ponad 75 składników, a podczas zabawy będziemy uczestniczyć w kampanii, która pozwoli zainteresowanym budować „imperium pizzy” niemal od zera – w trakcie historii zdominujemy kolejne rynki (miasta). Twórcy pozwolą graczom zapoznać się również z trybem swobodnym oraz rozgrywką sieciową.

Pizza Connection 3 zmierza aktualnie wyłącznie na komputery osobiste, a premiera została zaplanowana na przyszły rok.

Źródło: https://gentlymad.org/game/pizza-connection-3

Tagi: