Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2017 16:24
Resident Evil: Vendetta VR na PlayStation VR
778V

Resident Evil: Vendetta VR na PlayStation VR. Japończycy liczą na wielkie zainteresowanie

Już wkrótce pierwsi widzowie zapoznają się z Resident Evil: Vendetta, więc z tej okazji przygotowano pewien eksperyment. Pokazówka „VR” ma zachęcić widzów do zapoznania się z produkcją.

PlayStation VR wciąż potrzebuje wielu mocnych gier. Urządzenie zostało w ostatnich tygodniach odrobinę zaniedbane i dopiero premiera Farpoint pozwoliła odkurzyć wiele urządzeń. Japończycy pewnie nie zainteresują się strzelanką w kosmosie, ale mogą sięgnąć po Resident Evil: Vendetta VR.

Krwawy zwiastun Resident Evil :Vendetta

Nie, nie jest to wielka produkcja towarzysząca filmowi. To zwykła pokazówka, która została przygotowana dla promocji Resident Evil: Vendetta, ale Japończycy liczą na wielkie zainteresowanie. Produkt będzie dostępny za darmo od 24 maja, czyli przed samą premierą kolejnego projektu z uniwersum Resident Evil.

W Resident Evil: Vendetta poznamy historię trojki bohaterów (Chris Redfield, Leon S. Kennedy oraz Rebecca Chambers), którzy znaleźli się w złym miejscu o złym czasie i muszą poradzić sobie z armią truchtających truposzy. Wirus nazwany „The Trigger Virus” trafił do Nowego Jorku przez Glenna Ariasema i protagoniści muszą za wszelką cenę powstrzymać tego szaleńca.

Widzowie z Zachodu muszą zaczekać na opowieść do 19 czerwca. Aktualnie nie potwierdzono, czy mały dodatek w sosie wirtualnej rzeczywistości trafi na europejski oraz amerykański PlayStation Store.

Źródło: Twitter.com

Tagi: film PlayStation VR resident evil: vendetta