Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.05.2017 09:00
Overwatch ma już 30 mln zarejestrowanych graczy. Blizzard dziękuje fanom w jubileuszowym filmie
1892V

Overwatch ma już 30 mln zarejestrowanych graczy. Blizzard dziękuje fanom w jubileuszowym filmie

24 maja 2016 r. na rynek trafiło Overwatch, które podbiło serca milionów graczy z całego świata a obecnie jest jedną z najpopularniejszych gier sieciowych. Blizzard postanowił przypomnieć nam wydarzenia z ostatnich 12 miesięcy.

Overwatch jest już na rynku od roku. Blizzard postanowił nam przypomnieć o tym fakcie bardzo fajnie skleconym filmikiem, w którym pojawiają się najważniejsze wydarzenia z "dziejów" tej marki.

Wydawca przede wszystkim przypomina o premierze gry i o napięciu deweloperów, którzy z przejęciem śledzili wykorzystanie serwerów w pierwszych godzinach od wypuszczenia tytułu na rynek. Na szczęście proces przebiegł bez większych problemów. Później było już tylko z górki. Nowe mapy, mnóstwo świeżych skórek dla postaci, liczne spotkania fanów w ramach konwentów i oczywiście imprezy BlizzCon. Blizzard przypomina też o eSportowych zmaganiach w Lidze Overwatch oraz o jednej nowej bohaterce, która dołączyła do ekipy postaci z gry.

Oczywiście materiał kończy się serdecznymi podziękowaniami Blizzard dla milionów fanów z całego świata. Na razie nie wygląda na to, by popularność Overwatch miała wyhamować. 28 kwietnia 2017 r. Blizzard chwali się, że ilość zarejestrowanych graczy w Overwatch to już ok. 30 milionów osób. Tylko od stycznia do kwietnia 2017 r. zanotowano przyrost ilości zarejestrowanych graczy aż o 5 milionów.

Tagi: Blizzard blizzcon Overwatch