Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.05.2017 08:28
Darksiders 3 na nowych grafikach. Autorzy oprowadzają po nowościach
1127V

Darksiders 3 na nowych grafikach. Autorzy oprowadzają po nowościach

Darksiders 3 pojawiło się dosyć niespodziewanie na branżowej scenie w pierwszych dniach maja. Nikt chyba nie będzie narzekał na taki obrót spraw. Gra wygląda bardzo dobrze na pierwszych udostępnionych materiałach.

Widzieliśmy już pierwsze materiały z rozgrywką z Darksiders 3. Teraz pora na kilka grafik koncepcyjnych, które opublikowała ekipa Gunfire Games, za pośrednictwem IGN (amerykańska redakcja ma póki co wyłączność na nowe materiały z Darksiders 3).

W galerii możemy przyjrzeć się grafikom koncepcyjnym, które służyły deweloperom na etapie projektowania lokacji w Darksiders 3. Możemy przyjrzeć się również tutaj designom potworów, z którymi się zmierzymy.

Przypomnę, że w grze wcielamy się w nową postać w serii, czyli w Furię, która wywija energetycznym biczem. Największą innowacją względem poprzednich odsłon marki Darksiders 3 mają być większe i bardziej dopracowane lokacje (pozbawione loadingów), które tym razem mają łączyć się "w jeden gigantyczny dungeon", jak to ujęła redakcja IGN. Brzmi to naprawdę ciekawie i pozostaje tylko czekać na premierę Darksiders 3, co ma nastąpić niestety dopiero w 2018 roku. Gra trafi na PS4, XOne i PC.

Warto też posłuchać co o Darksiders 3 mają do powiedzenia sami deweloperzy w poniższym filmiku. Autorzy twierdzą np. że chcieli odejść od dawnej estetyki serii, rozbudowując znacznie paletę barw, występującą w tym uniwersum. Deweloperzy zapowiadają też, że będziemy mogli rozbudowywać oręż Furii, nadając przykładowo jej biczowi nowych cech.

Tagi: darksiders Darksiders 3 grafika grafiki konepcyjne