Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 18:53
Xbox One S w promocji
2775V

Xbox One S z FIFA 17, Gears of War 4, Halo Wars 2 i Xbox Live w bardzo atrakcyjnej cenie

Małymi krokami zbliżamy się do wielkiej konferencji Microsoftu na E3. Właśnie na tym wydarzeniu zostanie oficjalnie zaprezentowany Project Scorpio, ale jeśli nie zamierzacie czekać na tę konsolę, to możecie zainteresować się najnowszą promocją. Sprzęt Amerykanów można nabyć w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Pod koniec roku zadebiutuje Project Scorpio. Nadal nie poznaliśmy ostatecznej ceny urządzenia, ale możemy się spodziewać, że sprzęt nie będzie należał do najtańszych. Microsoft zdecydował się przygotować konsolę, która w dniu premiery będzie najmocniejszą maszyną dostępną na rynku.

Ogromna promocja na Xbox Live. Gry na Xbox One i Xbox 360

Trzeba jednak pamiętać, że Project Scorpio będzie współdzielił bibliotekę gier z Xboksem One i Xboksem One S. Z tego powodu gracze bez najmniejszego problemu mogą sięgnąć po sprzęt już dostępny na rynku, który w dodatku można nabyć w atrakcyjnej cenie.

Sklep ShopTo zdecydował się zaprezentować Xboksa One S w bardzo atrakcyjnym zestawie. Urządzenie wraz z trzema grami oraz abonamentem Xbox Live Gold jest dostępny za zaledwie 977 zł! Musimy do tego dodać oczywiście wysyłkę, ale i tak pudełko powinno trafić do klientów za zaledwie 1070 zł.

Propozycja może zainteresować wielu graczy, którzy faktycznie nie zamierzają inwestować pod koniec roku w Project Scorpio, a chcą jeszcze w tym miesiącu zagrać w sporo mocnych gier wydanych wyłącznie na Xboksa One i Xboksa One S.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/xbox-one-s-500gb-fifa-17-gears-of-war-4-halo-wars-2-3-miesiace-xbox-live-za-ok-1070-zl-z-wysylka/

Tagi: Microsoft promocja xbox one s