Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 17.05.2017 09:51
Retro na Gazie
370V

Retro na Gazie świętuje 2. urodziny!

Ależ ten czas leci! Jak dzisiaj pamiętam, gdy wrzucałem newsa o pierwszych urodzinach Retro na Gazie, a tu proszę - kolejny rok zleciał, ekipa znowu może świętować, a nam pozostaje jedynie życzyć, aby redakcji nie zabrakło zapału!

Przypomnijmy, że Retro na Gazie to strona poświęcona, zgadliście, tematyce retro. O samej inicjatywie wspominamy tym chętniej, że współtworzą ją weterani PPE. Oddając głos Repipowi, naczelnemu RnG:

Witamy w skromnych i lekko nadgniłych progach retronagazie.eu. Gry retro nawet dziś bawią, a do tego w naszym słowiańskim kraju przebudza się powoli cały ruch skupiający się wokół tych sprzętów. To co na zachodzie jest już można powiedzieć normą u nas raczkuje, ale z dnia na dzień przybiera na sile!

Recenzje klasyków, teksty okołogrowe, książki warte uwagi, historia konsol tych większych i mniejszych, zapomniane gry, niezapomniani bohaterowie i cała masa różności. 

Ponownie oddajemy głos naczelnemu: 

RnG pływa po wodach internetu już 2 lata! Niedługo będziemy tak starzy jak gry w które gramy… Miło, że spędziliśmy kolejny rok razem, mam nadzieję, że czytanie naszych wypocin daje tyle samo frajdy co ich tworzenie. Ten rok był niezłą sinusoidą, raz byliśmy na fali, a raz załapaliśmy zadyszkę i tak na zmianę. Jedziemy dalej pisząc i grając w doborowym towarzystwie i obyśmy się za rok spotkali w jeszcze lepszym gronie.

Jak widzicie kręci się nasz cyrk bardzo nieregularnie i jakim cudem regularnie publikujemy już 2 lata to nie wiem, domagam się za to jakiegoś orderu z kartofla!

Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego i zapraszamy do odwiedzenia Retro na Gazie. Okazja ku temu jeszcze lepsza, bo z racji urodzin czeka na Was konkurs. 

Tagi: retronagazie.eu