Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.05.2017 19:30
Xbox One otrzymuje nowe funkcje. Microsoft prezentuje aktualizację
3818V

Xbox One otrzymuje nowe funkcje. Microsoft prezentuje aktualizację

Amerykańska korporacja nie zawodzi swoich klientów i ponownie rozszerza możliwości Xboksa One. Konsola otrzymała aktualizację wprowadzającą bardzo konkretną i przydatną funkcję. Poznajcie szczegóły.

Microsoft w zasadzie stale opracowuje nowe funkcje dla Xboksa One. Korporacja dba o nowości i zapewnia graczom ciekawe opcje. Najnowsze pliki właśnie lądują na serwerach, więc przed rozpoczęciem wieczornej rozgrywki pamiętajcie o odpowiednim zaplanowaniu czasu.

Ogromna promocja na Xbox Live. Gry na Xbox One i Xbox 360

Major Nelson zaprezentował właśnie majową aktualizację Xboksa One, a najciekawszą nowością jest bez wątpienia Arena, która jest od teraz dostępna w Killer Instinct. Gracze bez najmniejszych przeszkód mogą tworzyć turnieje i dołączać do aktualnych. 

Pytanie pozostaje jedno – dlaczego nie Injustice 2? Nelson nawet pokazuje tytuł na materiale… Oj, pewnie wielu posiadaczy Xboksów One bardzo chętnie wzięłoby udział w takich wydarzeniach w nowej grze Eda Boona. Amerykanie będą oczywiście rozszerzać działalność propozycji, ale szkoda, że autorom nie udało się już teraz odpowiednio zadbać o starcia Batmana z Supermanem.  

To oczywiście nie koniec pozytywnych informacji dla posiadaczy Xboksów One, ale kolejna duża aktualizacja pojawi się dopiero w przyszłym miesiącu. Możemy w tej sytuacji liczyć na coś większego, ponieważ Microsoft może pokazać nowości podczas targów E3 2017.

Źródło: Twitter.com

Tagi: aktualizacja Microsoft xbox one