Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2017 20:31
Liga Mistrzów final za darmo+
4824V

Finały Ligi Mistrzów i Ligi Europy za darmo na YouTube. Brytyjczycy udostępnią spotkania

Sympatycy piłki nożnej przygotowują się na dwa najważniejsze finały. Wkrótce poznamy zwycięzców Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, a dzięki brytyjskiemu BT Sport każdy zainteresowany będzie mógł zobaczyć spotkania na własnej kanapie.

BT Sport zdecydowało się na bardzo nietypową promocję. Brytyjska grupa telewizyjna postanowiła udostępnić wszystkim widzom zupełnie za darmo finały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Dodatkowo zainteresowani będą mogli zobaczyć oba wydarzenia w naprawdę świetnym wydaniu.

FIFA 18 w Encyklopedii PPE.pl

Wiele miesięcy ekscytujących starć, piękne bramki, dramatyczne końcówki i dwa puchary. Europejskie zmagania zakończą się już wkrótce i dzięki BT Sport każdy użytkownik Internetu będzie mógł śledzić wydarzenia totalnie za darmo.

Firma zdecydowała się zaoferować transmisje w 4K UHD na YouTube! Dodatkowo zainteresowani będą mogli zobaczyć mecze w 360 stopniach dzięki wirtualnej rzeczywistości. W dniu spotkań transmisja będzie udostępniona za pośrednictwem strony, aplikacji oraz po prostu na kanale YT.

Zdaniem przedstawicieli BT Sport w tym wypadku nie zostanie zastosowana blokada dla widzów mieszkających nie w Wielkiej Brytanii, ale trochę trudno mi uwierzyć, że Brytyjczykom udało się obejść skomplikowany problem z licencjami.

Mimo wszystko jeśli nie macie opcji na „normalne” oglądanie wspomnianych spotkań, a macie ochotę, to zainteresujcie się propozycją BT Sport. Oba mecze mają działać nawet na urządzeniach mobilnych, więc bez problemu chętni zobaczą przykładowo finał Ligi Mistrzów w terenie.

Dla przypomnienia, daty spotkań:

  • Liga Europy: Ajax Amsterdam vs. Manchester United - 24.05 20:45
  • Liga Mistrzów: Juventus vs. Real Madryt - 03.06 20:45

Źródło: http://www.spidersweb.pl/2017/05/final-ligi-mistrzow-na-youtube.html

Tagi: liga europy Liga Mistrzów sport transmisja za darmo