Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2017 15:55
Redout zmierza na konsole
1078V

Redout. Data premiery, cena oraz zwiastun – gra trafi do pudełek

Futurystyczne wyścigi przygotowane przez włoskie 34BigThings w końcu mają datę premiery na PlayStation 4 i Xboksa One. Gra z podtytułem „Lightspeed Edition” zadebiutuje wkrótce, więc gracze powinni przygotowywać się na ostrą jazdę.

Włosi już w ubiegłym roku pozwolili zapoznać się ze swoją najnowszą produkcją graczom na komputerach osobistych. Na wydanie konsolowe czekaliśmy długo, ale według deweloperów gracze mogą szykować się na ultraszybką jazdę.

Redout w Encyklopedii PPE.pl

Redout zadebiutował na PC we wrześniu. Gra zgarnęła oceny na poziomie 81% i w swoim czasie wielu dziennikarzy zachwalało między innymi dynamiczną jazdę, czy też tryb kariery składający się z ponad 100 wydarzeń. Produkcja otrzymała również wsparcie wirtualnej rzeczywistości.

Wydawcą pozycji jest 505 Games i to ta firma właśnie potwierdziła najważniejsze informacje dotyczące wydania na konsole. Redout na PlayStation 4 i Xboksach One zadebiutuje 31 sierpnia i gracze muszą przygotować około 170 zł. W tej cenie kupimy pudełkowe lub cyfrowe wydanie.

Warto zwrócić uwagę, że końcówka sierpnia zapowiada się ciekawie, bo już teraz na ten miesiąc zapowiedziano między innymi: Agents of Mayhem, Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Śródziemie: Cień Wojny, czy też Yakuza: Kiwami.

Na projekt dodatkowe miesiące muszą zaczekać posiadacze Nintendo Switchów, ale w tym wypadku nie otrzymaliśmy konkretnych informacji dotyczących premiery.  

Materiał: Redout PlayStation 4/Xbox One Retail Announcement trailer

Tagi: 34BigThings cena data premiery Redout zwiastun