Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.05.2017 16:02
Aim Controller PlayStation VR
621V

Farpoint. Dokładna prezentacja Aim Controllera

Sony zdecydowało się na ciekawą prezentację edycji specjalnej Farpoint, w której znajdzie się Aim Controller. Urządzenie przyda się do przynajmniej kilku gier, więc posiadacze gogli PlayStation VR powinni rozważyć nabycie gadżetu.

Farpoint zadebiutuje już 17 maja. Jest to produkcja przygotowana przez studio Impulse Gear, a tytuł zmierza wyłącznie na PlayStation VR. Autorzy pracowali z Sony nad przygotowaniem specjalnego urządzenia Aim Controller, który będzie współgrał również z innymi pozycjami.

Farpoint w Encyklopedii PPE.pl

Sony zdecydowało się na przyjemną prezentację całego zestawu. Farpoint możecie nabyć w standardowym wydaniu za 249 zł i grać bez dodatkowego gadżetu. Jeśli jednak zainwestujecie stówkę, to obok pudełka otrzymacie kawałek plastiku z kilkoma klawiszami.

Poniżej zobaczycie materiał, na którym zostały przedstawione wszystkie elementy Aim Controllera. Sprzęt posiada wszystkie niezbędne elementy – przyciski Share oraz Options, D-Pad, dwa analog (L3 i L4), R1, R2, L1, L2 oraz kwadrat, kółko, trójkąt i „iks”.

W sumie posiadacze PlayStation VR nie powinni się zastanawiać. Jeśli macie gotówkę na grę, to lepiej dołożyć kolejny banknot i cieszyć się z „pełnego doświadczenia”. Aim Controller wykorzystacie również w innych pozycjach przygotowywanych na gogle Sony.  

Farpoint - Aim Controller Unboxing

Tagi: aim controller farpoint Impulse Gear unboxing