Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 20:17
Gran Turismo Sport na PS4 Pro w 4K
1556V

Sony chwali się rozgrywką w 4K - „Tylko na PlayStation”

Japońska korporacja przygotowała nowy spot promujący rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Na reklamie nie mogło zabraknąć produkcji, które wspierają tę jakość i są przygotowywane przez wewnętrzne studia Sony.  

Z samego rana informowaliśmy naszych czytelników o „rozśpiewanej” reklamie PlayStation 4 przygotowanej na japoński rynek. Sony w przypadku graczy z Europy oraz Ameryki skupia się na innych elementach i właśnie z tego powodu w Sieci pojawił się drugi spot.

Rozśpiewana reklama PlayStation 4. Takie rzeczy tylko w Japonii

Zachód jest kuszony przez korporację z Japonii za pomocą rozgrywki w rozdzielczości 4K, a najnowszy spot skupia się na pokazaniu produkcji, które mogą pochwalić się piękną oprawą na PlayStation 4 Pro.

Warto tutaj na pewno zauważyć, że Sony pokazuje wyłącznie swoje gry. Nie jest to przypadek, bo wewnętrzne zespoły zawsze potrafią najlepiej okiełznać urządzenia i tworzą najpiękniejsze pozycje. Identyczną sytuację widzimy w przypadku Microsoftu.

Pod koniec roku będziemy świadkami bardzo ciekawej sytuacji, bo Japończycy będą musieli zmierzyć się z „prawdziwym 4K” Microsoftu. Amerykanie od pierwszej prezentacji Projectu Scorpio zapowiadają, że to właśnie ta konsola pokaże graczom nową jakość rozgrywki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 4 playstation 4 pro reklama sony spot tv