Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 18:19
GROM w Rainbow: Six Siege
2778V

Rainbow Six: Siege. Polskie oddziały nie trafią do gry w podanym terminie

Nie mamy dobrych informacji dla fanów Rainbow Six: Siege, którzy wciąż czekali na pojawienie się w grze żołnierzy GROM-u. Ubisoft właśnie oficjalnie przełożył premierę Polaków, ale firma ma w tym wypadku solidne podstawy do podjęcia takich decyzji.

Ubisoft w ubiegłym roku zapowiedział drugi rok wsparcia Rainbow Six: Siege. Francuzi zdecydowali się na cztery duże dodatki, dzięki którym gra zostanie rozszerzona o ośmiu nowych operatorów oraz trzy mapy.

Rainbow: Six Siege w Encyklopedii PPE.pl

Jednym z najciekawszych informacji przedstawionych przez Ubisoft było wprowadzenie do gry żołnierzy GROM-u. Polacy powinni trafić do pozycji w maju, ale deweloperzy właśnie przedstawili zupełnie nowy plan.

Firma zdecydowała się na rozpoczęcie „Operation Health”, czyli specjalnego wydarzenia, podczas którego przez trzy miesiące (maj, czerwiec, lipiec) wszyscy deweloperzy zajmą się totalną naprawą i uzdrowieniem pozycji. Twórcy zamierzają wyeliminować wszystkie niedogodności i dopiero po tym czasie produkcja otrzyma nową zawartość.

Z tego powodu Polacy wskoczą na serwery ze sporym opóźnieniem. Dopiero podczas trzeciego sezonu (początek w sierpniu) tytuł otrzyma pierwszego żołnierza GROM-u, dwóch przedstawicieli Special Duties Unit (specjalna jednostka z Hong-Kongu) oraz nowe mapę i bronie. Drugi wojak z naszego kraju wskoczy do Rainbow Six: Siege w czwartym sezonie (początek w listopadzie) i jednocześnie gracze otrzymają dostęp do dwójki specjalistów z 707th Special Mission Battalion (specjalna jednostka z Korei Południowej), pobiegają po kolejnej miejscówce i skorzystają z kolejnych zabawek.

W trakcie „Operation Health” firma zamierza między innymi polepszyć matchmaking, przyspieszyć serwery, czy też usunąć błędy.

Rainbow Six Siege wsparcie

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: