Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 17:14
Dynasty Warriors 9 bohater strzela z łuku
1854V

Dynasty Warriors 9 trafi do Europy. Twórcy chwalą się widokami i prezentują walkę

Koei Tecmo w tym tygodniu potwierdziło ekskluzywność Dynasty Warriors 9. Tytuł zmierza wyłącznie na sprzęt Sony, a dzisiaj możemy spojrzeć na oficjalne materiały prezentujące pozycję. Gra zadebiutuje również na Zachodzie.

Dynasty Warriors 9 może okazać się sporą rewolucją w gatunku musou. Japończycy zdecydowali się wrzucić graczy w otwarty świat, a dodatkowo zrezygnowano ze wsparcia konsol poprzedniej generacji.

Dynasty Warriors 9 w Encyklopedii PPE.pl

Tytuł trafi tylko na PlayStation 4 i dzięki temu autorzy mogą skupić się na dopieszczeniu wersji, a zarazem wykorzystaniu pełnej mocy japońskiej konsoli. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwsze materiały, który pokazują, że gra wygląda zdecydowanie lepiej od poprzednich części. Ujawnione screeny prezentują kilka ładnych miejscówek.

Akcja zaprowadzi graczy na otwarte tereny i dzięki temu możemy liczyć na przyjemniejszą walkę. Oczywiście ponownie jeden heros będzie eliminował tłumy oponentów, ale większe lokacje mogą zaowocować dodatkowymi wyzwaniami, czy też wykorzystaniem ciekawszych systemów rozgrywki.  

Sympatycy gatunku powinni zacierać rączki, bo Dynasty Warriors 9 zmierza do Europy. Wiadomość potwierdziło Koei Tecmo, ale aktualnie nie wiemy, czy wydawca zdecyduje się na jednoczesną, globalną premierę.  

Screen z Dynasty Warriors 9

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Dynasty Warriors 9 Koei Tecmo Omega Force screeny