Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2017 13:29
Injustice 2 tryb fabularny
561V

Injustice 2. Gameplay z trybu fabularnego i prezentacje kolejnych wojowników

Ed Boon odlicza minuty do premiery Injustice 2. Gra już w przyszłym tygodniu zawita na rynek, więc z tej okazji możemy zerknąć na świeżutkie materiały. Najwyższy czas przyjrzeć się trybowi fabularnemu.

Tryb fabularny w Injustice 2 zapowiada się naprawdę interesująco. Studio w przeciągu ostatniego miesiąca zaprezentowało pięć zwiastunów skupionych właśnie na opowieści, ale dzisiaj możemy spojrzeć na czystą rozgrywkę.

Recenzja Injustice 2. Sprawdźcie ocenę

Choć w sumie trudno tutaj mówić o gameplayu, ponieważ materiał został pozbawiony walk. Oglądamy po prostu same wstawki, które pokazują bohaterów oraz złoczyńców… Całość przypomina między innymi Mortal Kombat X, gdzie przyglądaliśmy się przerywnikom, które zapowiadały walki.

Oczywiście w wypadku trzech pierwszych filmów ostrzegam przed skromnymi spoilerami…. A nawet większymi, bo przynajmniej na materiale z Batmanem w roli głównej pojawia się istotna dla całej fabuły scena.

Jeśli nie chcecie psuć sobie zabawy, to możecie zobaczyć następne materiały, na których deweloperzy prezentują postacie. Tym razem swoje przysłowiowe „pięć minut” otrzymali Joker, Black Adam, Brainiac oraz Bane.

Injustice 2 zadebiutuje na rynku już w przyszłym tygodniu. Deweloperzy zdecydowali się na jednoczesną premierę na PlayStation 4 i Xboksach One.

Za podesłanie odnośników dziękuję użytkownikowi RōninPSV360.

Tagi: gameplay injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros.