Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 19:33
ELEX z dubbingiem
1364V

ELEX z polskim dubbingiem. Posłuchajcie próbek głosów

Najnowsza gra twórców serii Gothic zostanie w Polsce wydana z rozmachem. Rodzimy wydawca zadba o pełną, polską lokalizację, w której usłyszymy między innymi Jarosława Boberka. Na dobry początek została opublikowana próbka głosów.

Jeszcze w tym roku na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych zadebiutuje kolejna produkcja studia Piranha Bytes. Autorzy serii Gothic i Risen zdecydowali się stworzyć nową markę.  

ELEX w Encyklopedii PPE.pl

Nadal czekamy na konkretne szczegóły dotyczące daty wydania ELEX, ale sympatycy zlokalizowanych RPG-ów mogą zacierać rączki. Gra trafi do Polski z pełnym dubbingiem i pierwsze materiały prezentujące polską wersją językową brzmią nieźle.

Artur Dziurman, Andrzej Blumenfeld, Jarosław Boberek czy Mirosław Zbrojewicz to pierwsi aktorzy, których obecność w produkcji została potwierdzona przez wydawcę. Firma CDP.pl zadbała o naprawdę konkretny zestaw profesjonalistów.

Wszystkimi konkretami podzieliła się redakcja Gothic.org.pl, która otrzymała również 14 próbek głosowych. Materiały usłyszycie pod tym odnośnikiem.

Dubbing w ELEX to naprawdę dobra wiadomość, bo gra zapowiada się na kolejną mocną markę Piranha Bytes. Ostatni trailer nadal zwiastuje dość toporną animację, jednak w przypadku tego studia możemy oczekiwać między innymi dobrej opowieści.

Za podesłanie odnośnika do wiadomości dziękuję użytkownikowi Maciej2801.

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: dubbing Elex lokalizacja Piranha Bytes