Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.05.2017 14:38
Kingdom Hearts 3 w 2018 roku
991V

Kingdom Hearts 3 zadebiutuje w przyszłym roku z cięciami? Twórcy nie mogą pozwolić sobie na opóźnienie

Od wielu lat sympatycy serii Kingdom Hearts czekają na trzecią odsłonę, która na pewno nie nadejdzie w tym roku. Twórcy mają jeszcze sporo pracy, ale według najnowszych plotek premiera historii odbędzie się już w przyszły mroku.  

Kingdom Hearts 3 powstaje od wielu długich lat. Pierwsze informacje o grze pojawiły się już w 2006 roku, ale produkcja w międzyczasie zaliczyła sporo problemów. Po wydaniu Final Fantasy XV, prace nad tytułem ruszyły pełną parą, ale według najnowszych plotek i tak musimy liczyć się z pewnymi ograniczeniami.

Kingdom Hearts 3 w Encyklopedii PPE.pl

Najnowsze przecieki dotyczące Kingdom Hearts 3 są bardzo ciekawe. Twórcy podobno planowali w ubiegłym miesiącu zaprezentować nowy zwiastun, ale wielkie wydarzenie zostało przełożone. Japońska przygoda ma być ozdobą tegorocznego E3 i z tego powodu właśnie w Los Angeles zostanie ujawniony materiał.

Deweloperzy nie mogą teraz popełnić najmniejszej wpadki, bo według najnowszych plotek zespół odpowiedzialny za projekt otrzymał nakaz zakończenia prac na 2018 rok. Nad projektem czuwa teraz również Disney, którego przedstawiciele liczą na debiut w przeciągu następnych kilkunastu miesięcy. Studio ma jednak nie zdążyć ze wszystkimi elementami i z tego powodu część zawartości nie trafi w ostatecznym rozrachunku do gry.

Są to oczywiście tylko i wyłącznie plotki, ale czy w przypadku tej pozycji kogokolwiek dziwi pośpiech? Japończycy rozwijają Kingdom Hearts 3 od podobno 2006 roku, kilkukrotnie zmieniali całą koncepcję, a nadal mają problem z zakończenie prac. 

Źródło: http://wccftech.com/kingdom-hearts-iii-shown-e3/

Tagi: Kingdom Hearts 3 Kingdom Hearts III Square Enix