Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2017 18:02
NBA Playgrounds rozgrywka
996V

NBA Playgrounds. Gameplay przedstawia rozgrywkę z Nintendo Switch

Dwie godziny czystej rozgrywki z NBA Playgrounds przed samą premierą? Na taki materiał czekali gracze, którzy wciąż nie wiedzą, czy warto inwestować gotówkę w nową produkcję Sabre Interactive. Materiał prezentuje rozgrywkę z konsoli Nintendo.

Już jutro odbędzie się oficjalna premiera NBA Playgrounds. Tytuł jednocześnie zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych, a w Sieci pojawił się dwugodzinny materiał prezentujący rozgrywkę na konsoli Nintendo.

NBA Playgrounds w Encyklopedii PPE.pl

Gameplay potwierdza słabszą oprawę, ale NBA Playgrounds na sprzęcie Nintendo działa naprawdę dobrze. W trakcie meczów nie pojawiają się niepokojące spadki animacji, więc posiadacze japońskiej konsoli mogą szykować się na przyjemne zmagania.

Trudno oczywiście powiedzieć, czy pozycja przy dłuższym kontakcie nie będzie zbyt powtarzalna, bo nawet poniższy fragment rozgrywki jest dość… Nudny. Jasne, że to tylko i wyłącznie koszykówka, ale wykonywanie podobnych wsadów przez całe spotkanie nie wygląda ciekawie.

Problemem prezentacji może okazać się YouTuber, który mnie nie zachęcił do rozgrywki. Szykujecie się na tytuł? NBA Playgrounds zostało wycenione na około 80 zł.  

Materiał: NBA Playgrounds gameplay

Tagi: gameplay nba playgrounds Sabre Interactive