Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.05.2017 17:31
Prey speedrun
812V

Prey ukończone w 44 minuty. Gracze mierzą się z kolejnym rekordem

Prey zadebiutował na rynku w ubiegły piątek, a już teraz niektórzy gracze chwalą się kosmicznymi speedrunami. Najnowszy rekord świata wynosi zaledwie 44 minuty.

Arkane Studios ponownie nie zawiodło. Prey zbiera bardzo pozytywne opinie od dziennikarzy z całego świata i aktualnie gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 87%. Wiele redakcji docenia między innymi długość opowieści.

Recenzja Prey. Sprawdźcie naszą ocenę!

Ukończenie Prey bez nadmiernego biegania zajmuje około 15-20 godzin. W tym czasie dobrze zapoznacie się z historią, weźmiecie udział w kilku ekscytujących pojedynkach i możecie śmiało oczekiwać kilku ekscytujących momentów.

Budowa pozycji pozwala jednak zdecydowanie skrócić ten czas. Właśnie z tego powodu najnowszy rekord świata wynosi zaledwie 44 minut – jest to oczywiście speedrun, który w żaden sposób nie oddaje skali oraz jakości projektu… A już teraz sympatycy takiej rozgrywki zapowiadają, że zamierzają zdecydowanie skrócić ten czas.

Podobną sytuację obserwowaliśmy w przypadku The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Pozycję Nintendo mogliśmy ukończyć w ekspresowym tempie omijając najważniejsze elementy. 

Nie polecam oglądać poniższego filmu bez wcześniejszej znajomości Prey. Natraficie tutaj na sporo spoilerów, które mogą Wam zepsuć przyjemność z poznawania wydarzeń z gry.  

Materiał: Prey (2017) Speedrun in 44:06

Źródło: http://www.tweaktown.com/news/57412/prey-speed-run-completed-44-minutes/index.html

Tagi: arkane studios Bethesda prey speedrun