Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 15:02
Żołnierze z Playerunknown's Battlegrounds
1400V

PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One!

PlayerUnknown’s Battlegrounds cieszy się ogromną popularnością na komputerach osobistych, dla wielu jest to najlepszy przedstawiciel gatunku Battle Royale, a właśnie możemy zapowiedzieć, że gra zmierza na Xboksa One. Twórcy zdecydowali się rozszerzyć działalność.

PlayerUnknown’s Battlegrounds bez większych przeszkód poradziło sobie z konkurencją na Steam. Produkcja jest aktualnie jedną z najpopularniejszych gier na platformie Valve i wkrótce pozycja zadebiutuje na platformie Microsoftu!

Playerunknown's Battlegrounds odnotowuje wyśmienity wynik. Wielki sukces Early Access

Tytuł jest dostępny na PC od 23 marca i deweloperzy niedawno potwierdzili 2 miliony sprzedanych egzemplarzy. Sukces na komputerach osobistych sprawił, że deweloperzy postanowili rozszerzyć działalność. Brendan Greene z Bluehole Studios właśnie zapowiedział port na Xboksa One:

„Mamy zespół, który pracuje już nad przeniesieniem gry co najmniej na Xboksa One. Oczywiście patrzymy na obie konsole, ale nie mamy wystarczająco czasu dla dwóch platform.”

Możemy się oczywiście spodziewać, że PlayerUnknown’s Battlegrounds w późniejszym terminie trafi na PlayStation 4, ale w następnych tygodniach otrzymamy szczegóły dotyczące wersji na konsolę Microsoftu. Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ tytuł cieszy się naprawdę sporą grywalnością.

Oczywiście należy pamiętać, że nadal priorytetem dla deweloperów jest wersja na komputery osobiste, która jest rozwijana przez główny zespół Bluehole Studios.

Źródło: https://www.videogamer.com/news/playerunknowns-battlegrounds-may-be-out-of-early-access-in-five-months-and-plans-are-in-place-to-bring-it-to-consoles

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds zapowiedź