Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.05.2017 14:30
Assassin’s Creed: Empire to Assassin’s Creed: Origins?
5332V

Assassin’s Creed: Empire to Assassin’s Creed: Origins? Gra ma zostać zapowiedziana wkrótce

Ubisoft wciąż nie potwierdził najmniejszych szczegółów dotyczących tegorocznej odsłony serii Assassin’s Creed, ale według najnowszych plotek prezentacja odbędzie się wkrótce. Gram a nosić podtytuł „Origins”.

Twórcy serii Assassin’s Creed otrzymali od Ubisoftu dodatkowy rok na zdecydowane rozszerzenie serii. Korporacja zdecydowała się zrobić 12 miesięczną przerwę, która ma zostać zakończona przez Assassin’s Creed: Origins.

Clueless Conan tries Assassin’s Creed Origins… and destroys it

Nadchodząca pozycja umiejscowiona w Egipcie zostanie podobno ujawniona w przeciągu następnych kilku dni. Takimi rewelacjami podzielił się Sirusavath – użytkownik Reddita – który miał okazję zobaczyć „kartę dla zamówienia przedpremierowego”.

Firma, w której pracuje wspomniany użytkownik współpracuje z „kilkoma sieciami sklepów” i zadaniem pracowników jest przygotowywanie grafik promujących nadchodzące produkcje. Sirusavath widział kilka artworków produkcja, która we wszystkich plotkach była nazywana Assassin’s Creed: Empire, jednak tytuł został podpisany Assassin’s Creed: Origins.

„Nie patrzyłem na grafikę za długo, ale to był obrazek do zamówienia przedpremierowego dla jednego z amerykańskich sklepów. Gra nazywa się Assassin’s Creed: Origins i prezentacja przypomina Egipt. Na grafice pojawiło się miasto z piramidą w tle. W centrum karty znalazł się nowy assassin, który idzie w stronę miasta. Wygląda na to, że niósł tarczę, łuk i miał na ramieniu jastrzębia.”

Grafika miała podobno prezentować Gold Edition, które oprócz pozycji zawiera Season Pass. Zdaniem samego zainteresowanego prezentacja powinna odbyć się na dniach, ponieważ zawsze projekty są wykonywane przed końcem miesiąca.

Źródło: https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/69dhn6/rumorac_empire_might_be_named_ac_originsxpost/

Tagi: assassin's creed: empire assassin’s creed: origins plotka Ubisoft