Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.05.2017 08:54
Battlefield 1. Miejskie walki na nowej mapie. DICE zapowiada lato pełne atrakcji
2659V

Battlefield 1. Miejskie walki na nowej mapie. DICE zapowiada lato pełne atrakcji

Battlefield 1 parę dni temu dorobiło się aktualizacji, wprowadzającej do rozgrywki m.in. Plutony. To oczywiście nie koniec wsparcia dla tej popularnej strzelaniny.

DICE szykuje dla nas kolejne atrakcje w Battlefield 1. Przede wszystkim deweloperzy pracują aktualnie nad nową mapę, zwaną Prise de Tahure, która zostanie opublikowana "niedługo" w ramach Community Test Environment.

Mapa Prise de Tahure została opisana w następujący sposób w oficjalnym komunikacie:

"W Prise de Tahure francuskie wojsko próbuje desperacko odbić wyżyny w regionie Butte-de-Tahure jesienią po Ofensywie Nivelle. Sieć okopów frontowych przecina kilka miasteczek, którym grozi całkowite zniszczenie na skutek potyczek między żołnierzami niemieckimi i francuskimi. To wojna na wyczerpanie, w której konieczne jest stosowanie odppwiedniej taktyki i dotosywanie się do zmieniających warunków".

DICE potwierdziło również, że mapa Nivelle Nights zostanie opublikowana w czerwcu dla osób ze statusem "Battlefield Premium".

Co ważne - gracze będą mogli wypróbować DLC "In the Name of Tsar" w trakcie imprezy EA Play, która odbędzie się 10 czerwca 2017 r. Premiera tego rozszerzenia do Battlefield 1 ma nastąpić w okolicach lipca/sierpnia 2017 r.

Poniżej, w naszej galerii, znajdziecie najświeższe materiały graficzne, prezentujące m.in. dwie szykowane mapy do Battlefield 1.

Tagi: battlefield 1 DICE EA Electronic Arts