Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 16:37
WipEout Omega Collection edycja limitowana
1026V

WipEout Omega Collection. Z okazji premiery Sony przygotowało antygrawitacyjny statek

Wielkimi krokami zbliża się premiera WipEout Omega Collection. Zestaw trzech części WipEouta może zainteresować wielu graczy, więc Sony postanowiło przygotować specjalny gadżet dla najwierniejszych fanów serii.

Japońska korporacja zdecydowała się przygotować „super limitowane” wydanie WipEout Omega Collection. Aktualnie Sony nie potwierdziło, czy klienci będą mogli nabyć ujawniony gadżet, ale na pewno kilka sztuk trafi na konkursy.

WipEout Omega Collection w Encyklopedii PPE.pl

Sporą ciekawostką postanowiło pochwalić się Sony. Firma przygotowała zestaw kolekcji WipEouta, którym na pewno zainteresuje się wielu graczy. W wielkim pudełku znalazł się mały statek – taki gadżet na pewno ozdobi wiele gaming roomów.

Odnoszę wrażenie, że byłaby to idealna edycja kolekcjonerska, ale pewnie w tym wypadku cena odstraszyłaby wielu. W sumie jest to bez wątpienia ciekawa forma promocji i podkreślenia, że prace nad zestawem zostały zakończone.

WipEout Omega Collection zadebiutuje na PlayStation 4 dokładnie 7 czerwca, więc gracze mogą szykować się na sporo dynamicznej jazdy. W pakiecie znajdziemy WipEout HD, WipEout HD Fury oraz WipEout 2048. Zestaw można nabyć na PlayStation Store za 145 zł, ale wydawca zdecydował się również na przygotowanie pudełka.

Materiał: WipEout Omega Collection | Real Life Anti-Grav

Tagi: PlayStation 4 sony WipeOut Omega Collection