Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 21:03
Ranger z Quake Champions
681V

Quake Champions. Wybuchowy i krwawy zwiastun przedstawia Rangera

id Software kontynuuje prezentację kolejnych Czempionów z Quake Champions. Dzisiaj wszyscy zainteresowani zobaczą specjalne moce Rangera, który eliminuje przeciwników od pierwszej odsłony serii.  

Testy Quake Champions wciąż trwają. Zaproszeni gracze mogą sprawdzać produkcję doświadczonych deweloperów, którzy tym razem postawili na zupełnie nowy model biznesowy. Mimo to pierwsze opinie o produkcji są pozytywne.

Quake Champions w Encyklopedii PPE.pl

Dynamicznie, efektownie i krwawo – te słowa najlepiej opisują Quake Champions. Nadchodząca gra id Software czerpie garściami z poprzednich odsłon kultowego uniwersum, ale największą innowacją w tym wypadku jest forma wydania. Autorzy postawili na free-2-play, które podobno nie zostanie zniszczone przez niepotrzebne wydatki. W dniu premiery każdy zainteresowany otrzyma dostęp do jednego zawodnika, wszystkich map oraz trybów – za prawdziwą lub wirtualną gotówkę nabędziemy wyłącznie kolejnych Czempionów.

Studio w ostatnich dniach prezentuje kolejnych herosów, a dzisiaj możemy spojrzeć na Rangera. Postać znana, lubiana i zabójcza – zawodnicy wskakujący w jego buty będą mogli skorzystać z teleportu, który może okazać się sporą pomocą podczas ofensywnych jak i defensywnych akcji.  

Wciąż nie otrzymaliśmy konkretnych szczegółów dotyczących daty premiery, ale podobno najważniejsze informacje zostaną opublikowane wkrótce.

Materiał: Quake Champions – Ranger Champion Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Quake Champions trailer zwiastun