Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2017 13:43
Space Hulk: Deathwing zalicza opóźnienie
407V

Space Hulk: Deathwing na konsolach dopiero pod koniec roku, ale gra otrzyma sporo dodatkowej zawartości

Pod koniec ubiegłego roku na komputerach osobistych zadebiutował Space Hulk: Deathwing. Twórcy zapowiedzieli wrzucenie produkcji również na PlayStation 4 i Xboksa One, ale na premierę musimy jeszcze zaczekać.

9 grudnia odbyła się premiera Space Hulk: Deathwing na komputerach osobistych. Tytuł był chwalony przez dziennikarzy za między innymi historię, rozgrywkę, ale oferował sporo błędów, czy też powtarzalne lokacje. W ostateczności zgarnął oceny na poziomie 58%. Autorzy zapowiadali, że zamierzają wyeliminować największe bolączki przed premierą na PlayStation 4 i Xboksach One.

Space Hulk: Deathwing w Encyklopedii PPE.pl

Gra miała zadebiutować na konsolach w pierwszych miesiącach 2017 roku, ale Streum On Studio zdecydowało się opóźnić premierę. Space Hulk: Deathwing trafi na PlayStation 4 i Xboksa One w specjalnym wydaniu Enhanced Edition, jednak na pudełka zaczekamy do końcówki 2017 roku.

Deweloperzy postanowili wprowadzić masę poprawek, a także stworzyli tryb Special Mission do zmagań sieciowych. Ponadto, w grze pojawi się nowa klasa, kolejne bronie, umiejętności, wrogowie oraz pełen system progresji związane ze sprzętem oraz dostosowywaniem bohaterów.

To podobno nie koniec atrakcji, ale na kolejne szczegóły musimy zaczekać. Wspomniane Special Missions są już dostępne dla wszystkich posiadaczy produkcji na PC w formie bezpłatnej aktualizacji. Sympatycy blachy pobiorą również całą zawartość Enhanced Edition za darmo w dniu premiery wersji na konsole.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Cyanide Focus Home Interactive Space Hulk: Deathwing sterum on studio