Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 20:00
Paladins na konsolach
1106V

Paladins debiutuje na PS4 i XOne. Shooter F2P zaprezentowany na efektownym zwiastunie

Paladins osiągnęło sporą popularność na komputerach osobistych i z tego powodu wielu graczy tylko czekało na konsolową premierę. Tytuł właśnie oficjalnie wszedł do fazy otwartych testów na PlayStation 4 i Xboksach One, więc wszyscy zainteresowani mogą wypróbować strzelankę.

Kilka tygodni trwały testy Paladins na PlayStation 4 i Xboksach One. Autorzy zapowiadali, że jeśli nie pojawią się większe problemy, to produkcja zadebiutuje na konsolach w maju i tak się właśnie stało. Grę możecie pobierać z PlayStation Store oraz Xbox Live.

Paladins w Encyklopedii PPE.pl

Paladins to sieciowa strzelanka, którą najprościej można porównać do Overwatch. Tytuł zawiera 24 Czempionów, których można dostosowywać za pomocą kart. Studio odpowiedzialne za Smite zdecydowało się również w tym wypadku na model biznesowy free-2-play, ale gra nie męczy niepotrzebnym wydawaniem gotówki. Najważniejsze elementy w produkcji odblokujecie za walutę dostępną w tytule.

Ciekawostką na pewno jest fakt, że Paladins to jedna z najpopularniejszych gier ubiegłego roku na Steam. Twórcy wielokrotnie chwalili się ogromnym zainteresowaniem i jednocześnie stale rozbudowywali oraz ulepszali pozycję.

Autorzy chcąc celebrować „otwartą betę na PlayStation 4 i Xboksach One” zapowiedzieli specjalne wydarzenie – gracze do 9 maja będą zdobywać podwójną ilość waluty. Stwierdzenie „otwarta beta” nie pojawia się tutaj przez przypadek, bo twórcy wciąż ulepszają Paladins i dopiero po wszystkich poprawkach odbędzie się „ostateczna premiera”.

Możecie jednak już teraz bez problemu cieszyć się tytułem. W tym wypadku serwery nie zostaną wyzerowane, więc dla wielu dzisiejsze wydarzenie jest określane jako debiut Paladins.

Materiał: Paladins - Cinematic Trailer - 'Champions of the Realm'

Tagi: data premiery Hi-Rez Studios Paladins trailer zwiastun