Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 16:03
Prey ostateczny zwiastun
1542V

Prey. Premierowy zwiastun zapowiada wielką przygodę

Arkane Studios kończy odliczanie do wielkiej premiery Prey. Studio właśnie zaprezentowało premierowy zwiastun, który powinien zobaczyć każdy gracz wyczekujący na tę przygodę. Szykuje się świetna opowieść.

Arkane Studios otrzymało od Bethesdy zadanie ożywienia uniwersum Prey. Twórcy zdecydowali się nie tworzyć kontynuacji, a postawili na zupełnie nową opowieść. Gra zadebiutuje na rynku w najbliższy piątek.

Recenzja Prey. Sprawdźcie naszą ocenę!

Przez ostatnie tygodnie zobaczyliśmy mnóstwo materiałów z Prey. Twórcy prezentowali wszystkie elementy rozgrywki, systemy, opowiadali o bohaterze, a nawet przedstawicieli przeciwników, ale nadszedł teraz czas na finalny materiał.

To kawał przyjemnej prezentacji, która faktycznie potrafi zaintrygować historią. Nie możemy zapomnieć, że pierwsze recenzje pozycji powinny pojawić się dopiero po weekendzie. Bethesda zmieniła politykę i z tego powodu dziennikarze otrzymują pozycje dopiero przed samą premierą lub w dniu debiutu.

Warto na pewno wspomnieć, że Prey otrzyma patch dayone – w tym wypadku zainteresowani muszą przygotować się na pobranie 1,3GB plików, które znacząco usprawniają grę. Autorzy zajęli się usunięciem największych błędów, które zostały wykryte przed samym debiutem.

Tagi: Bethesda prey trailer zwiastun