Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 22:00
NieR: Automata i Szczery Zwiastun
804V

NieR: Automata ze Szczerym Zwiastunem. Materiał podkreśla jakość produkcji

Platinum Games ma w niedalekiej przyszłości zaprezentować kolejną produkcję, więc jest to dobry moment na podsumowanie NieR: Automata. Gra otrzymała Szczery Zwiastun, który tylko i wyłącznie podkreśla jej jakość.

Japończycy od początku roku zalewają PlayStation 4 mocnymi hitami, a jednym z takich tytułów jest bez wątpienia NieR: Automata. Gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89%.

NieR: Automata w Encyklopedii PPE.pl

Platinum Games przygotowało właśnie pierwszy dodatek do NieR: Automata, w którym gracze mogą zmierzyć się z między innymi prezesem Platinum Games (Kenichi Sato) oraz szefem Square Enix (Yosuke Matsuda). W Sieci wciąż pojawiają się plotki, według których Japończycy wkrótce mogą zaprezentować kolejną produkcję – prawdopodobnie będzie to Bayonetta 3.

Zanim jednak otrzymamy takie konkrety, warto spojrzeć na najnowszą pracę Smosh Games. Zespół przygotował kolejny dobry zwiastun, ale w tym wypadku autorzy skupili się na prezentacji szczegółów...

Gra zbiera pozytywne opinie od graczy z całego świata i sympatycy gatunku powinni czym prędzej zapoznać się z tą propozycją. Poniższy Szczery Zwiastun opowiada między innymi o skomplikowanych relacjach robotów.

Materiał: NIER: AUTOMATA (Honest Game Trailers)

Tagi: NieR: Automata platinum games Square Enix trailer zwiastun