Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.05.2017 18:11
Mario + Rabbids Kingdom Battle potwierdzone przez Kotaku
926V

Mario + Rabbids Kingdom Battle istnieje! Znamy przybliżoną datę premiery

Przed oficjalną prezentacją Nintendo Switch pojawiło się kilka plotek dotyczących gier, które wciąż nie zostały potwierdzone. Jednym z takich projektów jest Mario + Rabbids Kingdom Battle, ale według Kotaku gracze mogą szykować się na ten ciekawy mix.

Ubisoft wielokrotnie potwierdzał, że zamierza bardzo mocno wspierać Nintendo Switch. Potwierdzeniem tych słów jest między innymi Rayman Legends, który ma być „ostateczną” wersją produkcji. Dodatkowo gracze mogą szykować się na spotkanie Mariana z Królikami.

Ubisoft przygotowuje Mario RPG: Invasion of the Rabbids na Nintendo Switch?

W drugiej połowie listopada pojawiły się pierwsze plotki o  Mario + Rabbids Kingdom Battle. Dotychczas Francuzi oraz Japończycy nie przedstawili produkcji, ale bardzo możliwe, że gra zostanie ujawniona na tegorocznym E3.

Redakcja Kotaku otrzymała materiały potwierdzające istnienie pozycji. Informator prosił o niepublikowanie grafik, ale podzielił się konkretnymi szczegółami:

  • Tytuł zadebiutuje w przełomie sierpnia-września.
  • Gra powstaje na silniku Snowdrop.
  • Deweloperzy zdecydowali się na turową walkę.
  • Zainteresowani mogą szykować się na lokalną kooperację dla dwóch zawodników.
  • Pozycja będzie przesiąknięta humorem.
  • W produkcji pojawi się osiem bohaterów: Mario, Luigi, Yoshi, Peach oraz…. Cztery Rabbidsy ubrane jako Mario, Luigi, Yoshi i Peach.

Będzie to bez wątpienia ciekawy projekt, który może okazać się sporą niespodzianką. Nintendo Switch potrzebuje wielu takich perełek, które pokażą, że wielkie studia third-party zamierzają wspierać konsolę i tworzyć na nią ekskluzywne projekty.

Źródło: http://kotaku.com/source-the-rumored-mario-x-rabbids-rpg-is-real-coming-1794849712

Tagi: