Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2017 20:02
Twórcy Has Been Heroes czytają nieprzychylne komentarze i przepraszają za poziom trudności
597V

Has-Been Heroes. Twórcy czytają nieprzychylne komentarze i przepraszają za poziom trudności

Deweloperzy odpowiedzialni za serię Trine w marcu zaprezentowali graczom Has-Been Heroes. Produkcja Finów zebrała bardzo mieszane opinie i przedstawiciele studia postanowili zmierzyć się z kilkoma siarczystymi komentarzami.

Has-Been Heroes to podobno jedna z najtrudniejszych produkcji ostatnich miesięcy. Tytuł zebrał noty na poziomie 61%, ale trzeba mieć świadomość, że oceny w tym wypadku są bardzo różnorodne (od 35% do 85%).

Has-Been Heroes w Encyklopedii PPE.pl

Deweloperzy w bardzo nietypowy sposób postanowili odpowiedzieć na liczne nieprzychylne komentarze. Przedstawiciele studia wybrali najciekawsze wypowiedzi i postanowili je przeczytać do kamery.

Nie jest to oczywiście przypadek. Has-Been Heroes ma wkrótce otrzymać nową zawartość, która dostosuje rozgrywkę dla szerszego grona odbiorców. Jednocześnie Finowie w taki sposób radzą sobie z ostrą krytyką… Chociaż końcówka materiału pokazuje, że zespół zdaje sobie sprawę, dlaczego ich pozycja została tak przyjęta.

Studio po dwóch bardzo dobrych odsłonach Trine ma spore problemy z odnalezieniem swojego miejsca w growym świecie, bo nawet poprzedni projekt zespołu – Shawden – również nie cieszył się wieloma pozytywnymi komentarzami (średnia ocen na poziomie 55%).

Źródło: Twitter.com

Tagi: Frozenbyte Has-been heroes humor