Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.05.2017 15:32
Heniek z Tekken 7
709V

Tekken 7. Zwiastun otwierający przygotowuje na wiele ekscytujących pojedynków

Na 31 dni przed premierą w Sieci wylądował zwiastun otwierający Tekken 7. Opening pochodzi z ostatecznej wersji produkcji i w fantastyczny sposób przedstawia najnowszy turniej o tytuł Króla Żelaznej Pięści.

Jeszcze do niedawna niektórzy narzekali na brak konkretnych materiałów z Tekken 7, ale gdy Bandai Namco odkręciło kurek, to w sumie możemy się zastanawiać, czy Japończycy nie pokazują za wiele? Na miesiąc przed premierą otrzymaliśmy właśnie intro.

Tekken 7 w Encyklopedii PPE.pl

Ciekawostką na pewno jest fakt, że materiał nie pochodzi tak naprawdę od Bandai Namco. Jeden z YouTuberów już od dłuższego czasu ma dostęp do pełnej wersji pozycji i od czasu do czasu na swoim kanale publikuje kolejne walki.

Fani Tekkena specjalnie nie narzekają, ale mogliśmy się spodziewać, że tak konkretny film trafi do nas bezpośrednio od deweloperów. Intro jak zawsze w przypadku tej serii prezentuje konkretny poziom i zarysowuje wydarzenia z historii.

Nie możemy zapomnieć, że tym razem fabuła będzie miała istotne znaczenie i nie zostanie zrealizowana przez wyłącznie kilka przerywników filmowych. Autorzy ucząc się na błędach Capcomu postanowili w Tekken 7 zaoferować pełnoprawną historię, która zamknie wszystkie niedopowiedzenia, a jednocześnie przygotuje śmiałków na kolejne atrakcje.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco Tekken 7 trailer zwiastun