Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2017 17:01
Xbox One S promocja
5150V

Xbox One S z grą za 999 zł!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla graczy, którzy wyczekiwali na świetną promocję na Xboksa One S. Konsola została przeceniona w dwóch sklepach i możecie ją nabyć za 999 zł wraz z grą.

Microsoft przygotowuje się na premierę Projectu Scorpio, która odbędzie się pod koniec roku. Nowa konsola Amerykanów zostanie zaprezentowana szerokiej publiczności już na tegorocznym E3, więc możemy spodziewać się teraz licznych promocji na Xboksa One i Xboksa One S.

Xbox One otrzyma więcej gier first-party, a Horizon: Zero Dawn i Zelda nie mają już takiego wpływu

Najnowszą ofertę zaprezentował Komputronik oraz Emag. Obie firmy postanowiły przygotować zestawy Xboksa One S z FIFA 17 za 999 zł! Bundle pack zostaje nawet rozbudowany przez Emag, bo w pakiecie gracze otrzymają miesięczny abonament EA Access.

Jest to oczywiście dobra oferta dla graczy, którzy chcą w najbliższych miesiącach zapoznać się z szerokim zestawem tytułów ekskluzywnych dostępnych na Xboksa One. Nie możemy jednocześnie zapomnieć, że wszystkie produkcje przygotowane z myślą o Project Scorpio będą również dostępne na Xboksie One i Xboksie One S.

Za podesłanie odnośników do promocji, dziękuję użytkownikowi Tomci__PL

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: microsoft promocja xbox one xbox one s