Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2017 15:34
Zombie z Call of Duty: Black Ops III
1561V

Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles! Wyciek zapowiada zestaw z zombiakami

Od kilku dni w Sieci pojawiały się plotki, według których Activision zdecydowało się przygotować Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles, ale dotychczas nie otrzymywaliśmy konkretnego potwierdzenia tych informacji. Sytuacja zmieniła się dzisiaj, ponieważ ESRB oceniło produkcję!

Kilka dni temu pojawiły się plotki o Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles. Kilka sklepów wrzuciło do swojej oferty tajemniczą produkcję, jednak dopiero dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie tych informacji.

Call of Duty: Black Ops 3 w Encyklopedii PPE.pl

ESRB, czyli amerykańsko-kanadyjska organizacja zajmująca się ocenianiem zawartości i wyznaczaniem granic wiekowych dla gier wydawanych w USA, potwierdziła powstanie Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles! Co ciekawe w tym wypadku nie możemy mówić o małym projekcie, czy też jakimkolwiek DLC, a pełnoprawnej produkcji, bo Entertainment Software Rating Board zajmuje się tylko takimi tytułami.

Pewną ciekawostką na pewno jest informacja, że jeden z przecieków pochodził z polski, a dokładnie z witryny Ultima.pl, która przedstawiła grę następującymi słowami:

„Call of Duty Black Ops 3 Zombie Kroniki to najnowszy komplet, który obejmuje oryginalną grę Call of Duty: Black Ops 3 razem z kompletem Zombie Kroniki – 8 oryginalnych map odnowionych na nową generację Call of Duty.”

Teraz pozostaje nam tylko zaczekać na oficjalną wiadomość. Nie możemy zapomnieć, że informacje ujawnione przez ESRB są zawsze potwierdzane – czasami musimy zaczekać na szczegóły kilka tygodni.   

Zdaniem niektórych przecieków premiera Call of Duty: Black Ops 3 Zombies Chronicles ma odbyć się 27 czerwca.

Źródło: www.esrb.org

Tagi: activision call of duty: black ops 3 zombies chronicles esrb Treyarch