Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.05.2017 18:44
Koei Tecmo zapowiada mocne wsparcie Nintendo Switch
1050V

Koei Tecmo zapowiada mocne wsparcie Nintendo Switch. Szykują się ekskluzywne tytuły

Na Nintendo Switch od premiery stale lądują ciekawe produkcje, a właśnie jedna z firm potwierdziła zwiększenie nakładów na wsparcie konsoli Nintendo. Koei Tecmo zamierza tworzyć więcej tytułów na nową platformę.

Nintendo Switch zadebiutował ze skromnym zestawem produkcji, ale Nintendo dba o stałe dostarczanie na sprzęt nowych i zarazem ciekawych tytułów. Możemy mieć pewność, że ten pozytywny trend będzie jeszcze trwał.

Mario Kart 8 Deluxe. Zabawny błąd sprawia, że jeśli masz za dużo znajomych, to z nimi nie zagrasz

Koei Tecmo opublikowało w ubiegłym tygodniu szczegółowe zestawienie wyników finansowych i podczas spotkania z inwestorami na temat Nintendo Switch wypowiedział się Yoichi Erikawa. Prezes i dyrektor generalny japońskiej firmy stwierdził, że konsola Nintendo znajduje się wśród „multiplatformowych platform”, na które będą trafiać nowe produkcje korporacji.

Erikawa stwierdził dodatkowo, że możliwości Nintendo Switcha są bardzo ciekawe i możliwość gry w trzech trybach będzie jednym z elementów sukcesu urządzenia. Twórcy pracujący dla Koei Tecmo już teraz przygotowują kilka ekskluzywnych tytułów, które trafią wyłącznie na sprzęt Big N.

Koei Tecmo zajmuje się wydawaniem serii Atelier, Dead of Alive, Dynasty Warriors, Fatal Frame, Ninja Gaiden, Nobunaga's Ambition, Romance of the Three Kingdoms, Samurai Warriors, Winning Post, czy też Hyrule Warriors i właśnie gry z tego katalogu mają stale trafiać na Nintendo Switch.

Źródło: http://gematsu.com/2017/05/koei-tecmo-planning-switch-exclusive-titles

Tagi: