Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2017 15:25
ELEX gameplay i bohater
2325V

ELEX. Gameplay przedstawia sam początek opowieści nowej gry twórców Gothic

Piranha Bytes zdecydowało się na mocną prezentację ELEX. Twórcy pozwalają spojrzeć na sam początek historii i zainteresowani gracze zerkną na 40 minutowy fragment rozgrywki. Nowa gra twórców serii Gothic wygląda coraz to lepiej. 

ELEX to najnowsza produkcja doświadczonego studia Piranha Bytes. Deweloperzy od 1997 roku pracowali nad dwoma seriami – Gothic oraz Risen. Niemcy postanowili jednak odrobinę zaszaleć i w ubiegłym roku ujawnili nową markę.

ELEX w Encyklopedii PPE.pl

Dość niespodziewanie na kanale Gronkh pojawił się bardzo długi materiał prezentujący ELEX. To sam początek przygody, więc możecie wpaść na niemałe spoilery, ale pamiętajcie, że premiera odbędzie się dopiero pod koniec 2017 roku.

Odnoszę wrażenie, że tytuł faktycznie wypiękniał. Studio w ubiegłym roku prezentowało dłuższy fragment, który wyglądał dużo gorzej. Na filmie zobaczycie między innymi moment, w którym bohater zbiera jetpack – jest to jeden z podstawowych przedmiotów, który będziemy często wykorzystywać podczas rozgrywki w ELEX.

Na początku opowieści wojownik nie może pochwalić się wielkimi mocami oraz mocarnym sprzętem, ale niezbędne przedmioty trafią do herosa w przeciągu kilku pierwszych godzin. Gameplay pozwala spojrzeć na kilka pojedynków – przerośnięte psy może i nie grzeszą szybkością, ale potrafią powalić protagonistę dwoma atakami.

Za podesłanie odnośnika do filmu dziękuję użytkownikowi Pospolity.

Materiał: ELEX gameplay

Tagi: Elex gameplay nordic games piranha bytes