Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2017 16:34
Danger Zone to nowa gra twórców serii Burnout. W tytule rozwalimy wiele samochodów
1112V

Danger Zone to nowa gra twórców serii Burnout. W tytule rozwalimy wiele samochodów

Three Fields Entertainment postanowiło zaprezentować kolejną produkcję. Studio po efektownym i wybuchowym golfie, skupiło się na niszczeniu samochodów. Zobaczcie pierwsze screeny z Danger Zone.

Danger Zone to nietypowa produkcja, której założenia bazują na trybie Crash Mode z serii Burnout. Podczas rozgrywki gracze muszą wyrządzić jak największy chaos w wyznaczonej lokacji. Tytuł zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4 i komputerach osobistych w przyszłym miesiącu.

Dangerous Golf w Encyklopedii PPE.pl

To nadal nie są oczekiwane, wielkie wyścigi, ale autorzy w końcu zmierzają w dobrym kierunku. Fiona Sperry – współzałożycielka studia – powiedziała, że jej ekipa „wraca do korzeni”, więc możemy mieć nadzieję, że już kolejną pozycją tworzoną przez tę ekipę będą normalne wyścigi.

W Danger Zone naszym zadaniem będzie rozbicie kilku wozów, a nasze wyniki zostaną zliczone i przedstawione na tabeli wyników. Gra zaoferuje 20 lokacji, czyli w sumie skrzyżowań, a każde będzie charakteryzować się innym układem samochodów, natężeniem ruchu, czy też innymi smaczkami.

Produkcja będzie wycenione na 13 euro, czyli produkcja powinna trafić do sieciowych sklepów za około 55-60 zł. Wkrótce otrzymamy kolejne informacje oraz pewnie pierwszy materiał wideo.   

Źródło: http://www.polygon.com/2017/4/26/15426928/danger-zone-crash-mode-burnout-three-fields-pc-ps4

Tagi: danger zone Three Fields Entertainment zapowiedź