SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2017 14:00
Get Even kobieta
2128V

Get Even w świetnej cenie!

Za dokładnie miesiąc na rynku zadebiutuje Get Even. Jest to wielki projekt gliwickiego The Farm 51 i właśnie otrzymaliśmy pozytywną wiadomość dotyczącą produkcji. Grę kupimy w naprawdę dobrej cenie.

The Farm 51 pod koniec 2013 roku zapowiedziało Get Even. Twórcy od czasu do czasu wspominali o pozycji i pobudzali zainteresowanie, ale w końcu możemy się szykować na premierę. Tytuł trafi do graczy 26 maja, a polskim wydawcą jest Cenega.

Recenzja Get Even

Właśnie możemy potwierdzić, że Get Even trafi do graczy w naprawdę dobrej cenie. Pozycję w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One kupimy za 119,90 zł, a na edycję PC musimy przygotować 89,90 zł.

Jest to naprawdę świetna wiadomość dla graczy, którzy nie liczą na dynamiczne strzelanie w Sieci, a shooter kojarzy im się głównie z wciągającą i ekscytującą opowieścią. Twórcy już wcześniej zapowiedzieli, że Get Even jest przeznaczony dla starszych graczy, którzy liczą na dorosłą opowieść.

Taka cena może zachęcić do premierowego zakupu wielu graczy, bo choć w maju nie brakuje wielkich premier AAA, to jednak Get Even może okazać się miłą niespodzianką. Wciąż oczywiście czekamy na konkretne oceny, jednak pierwsze opinie o pozycji są bardzo pozytywne.

Tagi: cena Deep Silver get even Namco Bandai The Farm 51