Paweł Myśliwiec Paweł Myśliwiec 03.05.2017 19:10
Liga Mistrzów - czas na półfinały. Typujcie razem z nami. Dzisiaj Monaco - Juventus
1310V

Liga Mistrzów - czas na półfinały. Typujcie razem z nami. Dzisiaj Monaco - Juventus

Już w najbliższy wtorek, 2 maja, wraca tegoroczna Liga Mistrzów. I to wraca w kluczowym momencie, bo czekają na nas pierwsze mecze półfinałowe. Los skojarzył ze sobą Real i Atletico oraz Monaco i Juventus. Kto ma większe szanse? Kto jest w stanie zapewnić sobie lepszą pozycję przed rewanżami? Zapraszamy do typowania.

Zasady zabawy są Wam zapewne znane, ale dla przypomnienia - typujemy wyniki spotkań fazy pucharowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Za typy każdy może zgarnąć odpowiednią liczbę punktów, które następnie pozwolą utworzyć klasyfikację generalną. Na podstawie tejże klasyfikacji 5 najlepszych osób zgarnie nagrody. Z racji, że w fazie pucharowej pozostało nam już tylko 5 spotkań, dla urozmaicenia zabawy postanowiliśmy dodać opcję typowania wyników również I połowy, a tym samym łącznie czeka na nas do wytypowania 26 wyników. 

LIGA MISTRZÓW W PRO EVOLUTION SOCCER 2017


PÓŁFINAŁY

Real - Atletico. Derby Madrytu w półfinale LM? Czemu nie. A na dodatek mecz starych znajomych, którzy dwukrotnie w ciągu ostatnich 3 lat spotykali się ze sobą w finale tych elitarnych rozgrywek (i dwukrotnie lepszy był Real). Real zajmuje w lidze 2. miejsce, Atletico jest 3. W kwietniowym starciu w lidze w Madrycie padł remis 1:1. W starciu head-to-head mamy 23 spotkania, z czego 9 dla Realu, 8 dla Atletico i 6 remisów. Bukmacherzy większe szanse dają Realowi. Atletico w tym sezonie w LM straciło tylko 5 bramek w 10 meczach, strzelając 13, a Real zdobył ich aż 28, ale tracąc aż 15. Czy żelazna defensywa Atletico poradzi sobie z Realem? 

Monaco - Juventus. Juventus 2 lata temu w finale musiał uznać wyższość Barcelony, ale w tym sezonie rozprawił się z Katalończykami już w ćwierćfinale. Ekipa z Włoch świetnie radzi sobie również w lidze, zmierzając po mistrzostwo. Monaco wcale gorsze nie jest, bo w lidze francuskiej także zajmuje 1. miejsce. Dla ekipy z Francji to pierwszy półfinał od pamiętnego roku 2004, kiedy w finale francuski zespół uległ FC Porto. Bukmacherzy większe szanse dają Juve, ale pamiętajmy, że ekipa z Turynu wygrała zaledwie 1 z ostatnich 11 wyjazdowych półfinałowych spotkań. Ekipa Monaco dużo strzela i sporo traci - tegoroczny bilans bramkowy w LM to 21-16. Juve natomiast może pochwalić się bilansem... 17-2.

TYPUJ WYNIKI MECZÓW


Przypominamy, że własne rozgrywki Ligi Mistrzów możecie rozegrać w Pro Evolution Soccer 2017. Zapraszamy do zabawy i życzymy trafnych typów!

Tagi: pro evolution soccer 2017