Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2017 17:51
Sonic Forces gameplay
550V

Sonic Forces. Gameplay przedstawia klasyczny etap

Długo czekaliśmy na tak konkretny materiał z nadciągającego szybkimi krokami  Sonic Forces. SEGA w końcu zaprezentowała gameplay, na którym przez ponad minutę możemy oglądać klasyczny etap.

Sonic do końca 2017 roku otrzyma dwie wielkie produkcje. Jeszcze latem gracze zapoznają się z klasycznym Sonic Mania, a pod koniec roku na PlayStation 4, Xboksach One, komputerach osobistych i Nintendo Switch zadebiutuje Sonic Forces.

Sonic Forces w Encyklopedii PPE.pl

SEGA w końcu zdecydowała się opublikować dłuższy materiał prezentujący rozgrywkę z Sonic Forces. Na filmie widzimy oczywiście głównego bohatera, który przemierza miejscówkę i w sumie trudno tutaj mówić o jakiejkolwiek innowacji, ale na pewno miłośnicy serii rzucą w monitory złotówkami.

Ja jednak zdecydowanie bardziej czekam na te bardziej „współczesne” lokacje, w których Sonic zaprezentuje nam swoje plecy, a akcję zobaczymy w 3D. W sumie deweloperzy przez takie mieszanie perspektywy mogą zainteresować bardzo szerokie grono odbiorców.

Wkrótce powinniśmy otrzymać więcej filmów. SEGA wcześniej poinformowała, że zamierza w odpowiedni sposób pokazać nadciągające pozycje, by każdy zainteresowany gracz mógł przegotować się na atrakcje. Firma nie zamierza ponownie popełnić ostatnich błędów.

Tagi: gameplay SEGA Sonic Forces