Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2017 19:31
Vanquish zmierza na PC
1321V

Vanquish na PC. Platinum Games wrzuca ciekawe teasery

Mokry sen blacharzy wkrótce się spełni. Vanquish zmierza na PC – gra została zapowiedziana w bardzo nietypowy sposób. Gracze odnaleźli teaser w plikach Bayonetty.

Vanquish to dla wielu jedna z najbardziej niedocenionych gier Platinum Games. Produkcja zadebiutowała w 2010 roku na PlayStation 3 i Xboksa 360, gdzie zaoferowała efektowną akcję. Tytuł w swoim czasie zebrał oceny na poziomie 84%.

Vanquish w Encyklopedii PPE.pl

11 kwietnia dość niespodziewanie Bayonetta zadebiutowała na PC. Tytuł zgarnął kilka porządnych ocen, a zgodnie z informacjami SteamSpy gracze nabyli ponad 100 tysięcy kopii. Wspominam o tym tytule nie bez powodu, ponieważ właśnie ta produkcja otrzymała właśnie skromną, ważącą zaledwie 22kb aktualizację.

Plik oczywiście nie zmienia rozgrywki, nie wpływa na długonogą Wiedźmę, ale gracze odkryli poniższe zdjęcie. W folderze Bayonetty znalazła się poniższa ikonka… Przypadek? Nie.

Już wcześniej SEGA dała jasno do zrozumienia, że chce wrzucać na komputery osobiste kolejne pozycje ze swojej bogatej biblioteki. Zapewne w przeciągu kilku następnych dni pojawi się stosowna zapowiedź, ale zainteresowani powinni przygotowywać pieniądze. Gdy Japończycy oficjalnie ujawnili Bayonettę, tego samego dnia pozycja zadebiutowała na Steam.

Vanquish PC

Tagi: pc Platinum Games Sega vanquish