SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.04.2017 18:09
What Remains of Edith Finch tajemniczy widok
2115V

What Remains of Edith Finch kolejnym hitem na PlayStation 4 i PC? Pierwsze oceny, zwiastun i rozgrywka

Po wielu miesiącach wyczekiwania twórcy The Unfinished Swan w końcu pozwolą graczom zapoznać się z intrygującą opowieścią. What Remains of Edith Finch debiutuje w tym tygodniu, więc możemy spojrzeć na nowe materiały oraz poznać pierwsze informacje o grze.

What Remains of Edith Finch było przez wiele miesięcy reklamowane przez Sony. Firma prezentowała grę na swoich imprezach, ale po pewnym czasie studio zaczęło wątpić w moc tej intrygującej opowieści. Jak się jednak okazuje, tytuł może się podobać, bo pierwsze opinie są bardzo pozytywne. 

What Remains of Edith Finch w Encyklopedii PPE.pl

W marcu 2013 roku odbyła się pierwsza prezentacja What Remains of Edith Finch od tego czasu wielu zapomniało o produkcji, ale gra może okazać się małą niespodzianką kwietnia. Tytuł nie może aktualnie pochwalić się wieloma opiniami, ale te opublikowane są… Bardzo pozytywne. Średnia 88% zapowiada ciekawą akcję.

Gra opowiada o kobiecie, która postanowiła zbadać historię swojej rodziny i odkrywa tajemnice kolejnych osób. To właśnie poznawanie opowieści jest podobno najmocniejszym elementem produkcji, bo twórcom udało się przygotować nieszablonowe i ciekawe przygody.

Podczas rozgrywki podróżujemy po pokojach obładowanych szczegółami, szukamy tajemnic, informacji i w taki sposób otrzymujemy niezbędne szczegóły dotyczące Finchów. Główną bohaterką została Edith, która stara się zrozumieć, dlaczego jest ostatnią przedstawicielką rodu.

Jest to oczywiście kolejna „chodzoną przygodówka”, ale podobno Giant Sparrow udało się przygotować mocną historię. Tak prezentują się pierwsze oceny What Remains of Edith Finch:    

  • Polygon - 90 / 100
  • Destructoid - 90 / 100
  • Game Informer - 88 / 100
  • Post Arcade (National Post) - 85 / 100

Poniżej znajdziecie premierowy zwiastun oraz dłuższy gameplay prezentujący sam początek historii.

Materiały: What Remains of Edith Finch premierowy zwiastun i gameplay

Tagi: gameplay Giant Sparrow recenzja what remains of edith finch zwiastun