SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2017 15:43
Brainiac w Injustice 2
350V

Injustice 2. Fabularny zwiastun przedstawia postać Brainiaca

Ed Boon wczoraj zapowiedział opublikowanie piątego i zarazem najważniejszego fabularnego zwiastuna z Injustice 2. Twórcy tym razem skupili się na postaci Brainiaca, która odegra istotną rolę w całej historii.

Dotychczas opowieść Injustice 2 była prezentowana jako walka ekipy Supermana z drużyną Batmana. Mogliśmy się jednak spodziewać większego problemu, który został zapowiedziany najnowszym materiałem.

Injustice 2 w Encyklopedii PPE.pl

NetherRealm Studios kolejny raz potwierdza, że historia z Injustice 2 nie będzie wyłącznie dodatkiem do trybu sieciowego. Autorzy spędzili sporo czasu na przygotowaniu wydarzeń, które przykują do ekranów wielu graczy.

Najnowszy zwiastun prezentuje wspomnianego Brainiaca. Geniusz bez najmniejszych problemów miażdży lub przejmuje kolejne światy, a na jego drodze stanęła Ziemia. Nie jest to oczywiście przypadek, bo postać chce się pozbyć Supermana.

To bez wątpienia najlepszy materiał prezentujący historię z Injustice 2 i film potrafi zachęcić do rozgrywki. W sumie premiera odbędzie się już wkrótce, więc gracze mogą szykować kontrolery.

Na zakończenie przypomnę o zapowiedzianych Mistrzostwach Polski, dzięki którym zainteresowani będą mogli wygrać spore nagrody – wszystkie szczegóły znajdziecie w tym miejscu.

Materiał: Injustice 2 - Nowy zwiastun przedstawiający postać Brainiaca

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: electronic arts injustice 2 netherrealm studios warner bros. zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Injustice 2
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 19.05.2017
  • Napisy
  • od lat 16 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme